Lisans Programı

GÜN SAAT 1. SINIF 2. SINIF 3. SINIF 4. SINIF
  9.00-9.50 Antik Çağ Felsefesi II, FED104, Mehmet Evren     Özel Öğretim Yöntemleri, Müh. Fak. Konferans Salonu, Özlem Fatma Yıldırım Taştı
10.00-10.50 Antik Çağ Felsefesi II, FED104, Mehmet Evren     Özel Öğretim Yöntemleri, Müh. Fak. Konferans Salonu, Özlem Fatma Yıldırım Taştı
11.00-11.50 Antik Çağ Felsefesi II, FED104, Mehmet Evren     Özel Öğretim Yöntemleri, Müh. Fak. Konferans Salonu, Özlem Fatma Yıldırım Taştı
12.00-12.50        
13.00-13.50  
Bilim Tarihi ve Felsefesi, FED104, Mahmut Erzengin
  Sınıf Yönetimi, Müh. Fak. Konferans Salonu, Şenyurt Yenipınar
14.00-14.50  
Bilim Tarihi ve Felsefesi, FED104, Mahmut Erzengin
  Sınıf Yönetimi, Müh. Fak. Konferans Salonu, Şenyurt Yenipınar
15.00-15.50  
Bilim Tarihi ve Felsefesi, FED104, Mahmut Erzengin
   
16.00-16.50   Gelişim Psikolojisi II, Ofis, Savaş Karagöz    
17.00-17.50   Gelişim Psikolojisi II, Ofis, Savaş Karagöz    
SALI 8.00-8.50   Ders Dışı Etkinlikler II, Asuzem 14, Mehmet Evren Türk Sosyologları, FED104, Mesut H. Avan  
9.00-9.50     Türk Sosyologları, FED104, Mesut H. Avan  
10.00-10.50 Psikolojiye Giriş, Eğitim Fak. B Blok Kat 1, Muhammed Emir Rüzgar                  Türk Sosyologları, FED104, Mesut H. Avan  
11.00-11.50 Psikolojiye Giriş, Eğitim Fak. B Blok Kat 1, Muhammed Emir Rüzgar                     
12.00-12.50        
13.00-13.50       Rehberlik ve Özel Eğitim, Müh. Fak. Konferans Salonu, Gülçilem Şahin Çelik
14.00-14.50       Rehberlik ve Özel Eğitim, Müh. Fak. Konferans Salonu, Gülçilem Şahin Çelik
15.00-15.50       Rehberlik ve Özel Eğitim, Müh. Fak. Konferans Salonu, Gülçilem Şahin Çelik
16.00-16.50        
ÇARŞAMBA 9.00-9.50       Felsefede Özel Konular II, FED104, Mehmet Evren
10.00-10.50 Psikolojiye Giriş, Eğitim Fak. B Blok Kat 3, Muhammed Emir Rüzgar                    Felsefede Özel Konular II, FED104, Mehmet Evren
11.00-11.50 Psikolojiye Giriş, Eğitim Fak. B Blok Kat 3, Muhammed Emir Rüzgar                Gelişim Psikolojisi II, Ofis, Savaş Karagöz   Felsefede Özel Konular II, FED104, Mehmet Evren
12.00-12.50   Gelişim Psikolojisi II, Ofis, Savaş Karagöz    
13.00-13.50        
14.00-14.50 Klasik Mantık II, FED104, Mahmut Özer     Çağdaş Felsefe II, FED 303, Mehmet Melih Yürüşen
15.00-15.50 Klasik Mantık II, FED104, Mahmut Özer     Çağdaş Felsefe II, FED 303, Mehmet Melih Yürüşen
16.00-16.50 Klasik Mantık II, FED104, Mahmut Özer     Çağdaş Felsefe II, FED 303, Mehmet Melih Yürüşen
PERŞEMBE 8.00-8.50 Felsefeye Giriş II, FED 104, Mehmet Melih Yürüşen     Felsefe Semineri, Seminer Salonu 5, Mahmut Özer
9.00-9.50 Felsefeye Giriş II, FED 104, Mehmet Melih Yürüşen     Felsefe Semineri, Seminer Salonu 5, Mahmut Özer
10.00-10.50 Felsefeye Giriş II, FED 104, Mehmet Melih Yürüşen     Felsefe Semineri, Seminer Salonu 5, Mahmut Özer
11.00-11.50     Sembolik Mantık II, FED 104, Mahmut Özer  
12.00-12.50     Sembolik Mantık II, FED 104, Mahmut Özer  
13.00-13.50     Sembolik Mantık II, FED 104, Mahmut Özer  
14.00-14.50   17. Yüzyıl Felsefesi, FED104, Mehmet Melih Yürüşen     
15.00-15.50   17. Yüzyıl Felsefesi, FED104, Mehmet Melih Yürüşen     
16.00-16.50   17. Yüzyıl Felsefesi, FED104, Mehmet Melih Yürüşen     
17.00-17.15 Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi II, Asuzem17, Ercüment Sarıay      
17.20-17.35 Atatürk İlkeleri ve İnk. Tarihi II, Asuzem17, Ercüment Sarıay      
19.00-19.15 Türk Dili II, Asuzem 14, Hakan Özdemir      
19.20-19.35 Türk Dili II, Asuzem 14, Hakan Özdemir      
CUMA 9.00-9.50 Felsefe Metinleri, FED104, Mahmut Özer Hukuk Felsefesi, Z02, Mehmet Melih Yürüşen    
10.00-10.50 Felsefe Metinleri, FED104, Mahmut Özer Hukuk Felsefesi, Z02, Mehmet Melih Yürüşen    
11.00-11.50 Felsefe Metinleri, FED104, Mahmut Özer Hukuk Felsefesi, Z02, Mehmet Melih Yürüşen    
12.00-12.50        
14.00-14.50   İslam Felsefesi Tarihi, İİF209, Hüseyin Adem Tülüce   Sosyal Psikoloji, FED104, Çağlar Burak Karakavak
15.00-15.50   İslam Felsefesi Tarihi, İİF209, Hüseyin Adem Tülüce   Sosyal Psikoloji, FED104, Çağlar Burak Karakavak
16.00-16.50   İslam Felsefesi Tarihi, İİF209, Hüseyin Adem Tülüce   Sosyal Psikoloji, FED104, Çağlar Burak Karakavak
17.00-17.15 Yabancı Dil II, ASUZEM_ING, Turgut Emre Akyazı      
17.20-17.35 Yabancı Dil II, ASUZEM_ING, Turgut Emre Akyazı      
17.40-17.55 Yabancı Dil II, ASUZEM_ING, Turgut Emre Akyazı      
Bölümümüz tarafından 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Döneminde derslerimiz için kullanılan derslikler: Fen Edebiyat Fakültesi FED 104 (ED-K1-25), FED 303 (ED-K3-2/A),  Z-02 nolu sınıf (ED-Z-26), Seminer Salonu 5 (ES-K3-29), Eğitim Fakültesi (B-ED-K1-27) ve (B- ED-K3-27), İslami İlimler Fakültesi  İİF 209 ( ED-K1-18), Sanal Sınıf ASUZEM 14.